Vylaďte si počítač podle Vašeho vkusu a potřeb

Je to stejné jako u aut: z výroby jsou nastavena tak, aby byla všechna stejná, ale s trochou práce můžete získat originál, který lépe vypadá, jezdí rychleji a má nižší spotřebu.

Proč si tedy nevyladit stejným způsobem počítač, u kterého navíc tráví většina z nás mnohem více času než za volantem?
Navíc, na rozdíl od ladění aut, má ladění počítačů samé výhody:

 • je rychlejší (typicky máte vše hotovo za 5-30 minut)
 • mnohem mnohem levnější (žádné nákupy předražených tuningových součástí)
 • zvládne ho každý (nepotřebujete servis, odborníka, ani dílenské vybavení)
 • a když se jednou změny přestanou líbít, jednoduše je vrátíte zpět nebo vytvoříte jiné

Novinka: poslední verze přináší vylepšenou hlavní obrazovku programu. Veškerá nastavení jsou nyní uspořádána ještě přehledněji.

Jak se ladí počítač
Každý počítač s operačním systémem Windows TM obsahuje (kromě běžně dostupných uživatelských změn) také množství neviditelných nastavení. Některá z nich mohou podstatnou měrou zrychlit start, vypnutí či běh počítače. Jiná přispějí k rychlejšímu internetu. A dalšími zase můžete změnit vzhled a chování systému tak, že bude více vyhovovat Vašim potřebám, a také - jen tak pro radost - vypadat "zajímavěji". Co třeba mít v záhlaví okna Internet Exploreru jméno Vaší firmy nebo třeba oblíbeného fotbalového klubu?

Většinu těchto nastavení lze změnit ručně v tzv. "registru Windows". Tato operace je ale pro laika poměrně složitá, a navíc lze při ní snadno poškodit systém nebo programy. Proto je výhodnější použít program "Vyladit počítač", ve kterém si v přehledném (podívejte se na obrázky programu) a českém prostředí vyberete, co chcete změnit, a změny jednoduše "odklikáte".

Více informací o problematice ladění počítače naleznete zde

Jak dlouho vyladění počítače trvá? Zvládnu to také?
Vyladit počítač Vám zabere 5 až 30 minut. Vyladění zůstává trvalé, dokud se nerozhodnete změny vrátít zpět nebo vyladit počítač jinak, což můžete kdykoliv. A zvládnete to také. Naše programy denně používají desetitisíce lidí na celém světě. Majitelé firem, úředníci a sekretářky, maminky na mateřské dovolené, důchodci, dokonce (s vhodným čtecím programem) i slepci.
S programem Vyladit počítač zvládne nastavení počítače opravdu každý. Objednejte si jej co nejdříve a bude se Vám pracovat lépe: na rychlejším a ovladatelnějším počítači, přizpůsobeném Vašim potřebám!

Co všechno lze ladit pomocí programu Vyladit počítač

 • Odstraníte zbytečné pauzy: bude se rychleji otvírat menu Start i některá okna
 • Nastavíte si vlastní vzhled: dokážete změnit tajná nastavení Windows, pro zábavu i užitek
 • Vyladíte využívání internetu: některé činnosti poběží rychleji
 • Vyladíte vypínání Windows: počítač se vypne rychleji
 • Zredukujete množství zbytečně prováděných činností: Váš počítač bude startovat a poběží rychleji, protože nebude muset dělat zbytečnou práci
 • Odstraníte některé nesmyslné prodlevy: stává se Vám někdy, že se počítač na chvíli bezdůvodně zastaví a jen si "něco chroustá?" Nedokážeme to odstranit zcela, ale aspoň něco z toho
 • Zmenšíte velikost systémových dat - získáte místa na disku

 • Program se snadno obsluhuje, obsluhu zvládne i začátečník
 • Určen pro WindowsTM XP, VistaTM, Windows 7TM, Windows 8TM, Windows 10TM, pro 32 i 64 bitové verze.